Kontakt

Kontekst HR POLSKA Sp. z o. o.

ul. Syta 102 A m. 1
02-987 Warszawa

tel./faks 22 858 79 57
e-mail: biuro@konteksthr.pl

NIP: 123 10 00 957
REGON: 015535784

SZYBKI KONTAKT

ZAPYTAJ EKSPERTA

WYŚLIJ ZAPYTANIE OFERTOWE

Sekretariat i administrowanie biurem

Anna Fabisiak

Menedżer
ds. administracyjno-biurowych

anna.fabisiak@konteksthr.pl

Organizacja projektów

Barbara Kazubska

Menedżer ds. projektów

barbara.kazubska@konteksthr.pl

Organizacja projektów

Kama Bokacka

Menedżer ds. projektów

kama.bokacka@konteksthr.pl

Finanse

Hanna Kamola

Menedżer ds. finansowych

hanna.kamola@konteksthr.pl

Zarząd Kontekst HR International Group

Jacek Smura

Prezes Zarządu Kontekst HR International Group

jacek.smura@konteksthr.pl więcej

Robert Bokacki

Wiceprezes Kontekst HR International Group, CEO

robert.bokacki@konteksthr.pl więcej

Agnieszka Więckowska

Członkini Zarządu Kontekst HR International Group, Dyrektor ds. kluczowych klientów

agnieszka.wieckowska@konteksthr.pl więcej

Mariusz Bonk

Członek Zarządu Kontekst HR International Group, Dyrektor ds. rozwoju

mariusz.bonk@konteksthr.pl więcej