Leadership Toolbox
Leadership Toolbox

Sukces każdej firmy zależy od ludzi. A ludzie — ich wartość, zaangażowanie, kreatywność, elastyczność czy wydajność — głównie od jakości menedżerów i kultury organizacji. Efektywność menedżerów ma jednak związek nie tylko z wrodzonymi talentami czy samodoskonaleniem, ale przede wszystkim z wykorzystywanymi przez nich narzędziami, których używają w procesie kierowania.

Leadership Toolbox to nowoczesne narzędzia przewodzenia — proste do zastosowania i skuteczne w działaniu. Przygotowane zostały na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia w pracy z menedżerami wielu organizacji, z różnych sektorów rynku w Polsce, Wielkiej Brytanii, Rosji i na Ukrainie. Z powodzeniem wykorzystaliśmy je m.in. w Toyota Motor Manufacturing UK w Derby w Wielkiej Brytanii.

Łatwo się ich nauczyć i łatwo je stosować w codziennej pracy. Może korzystać z nich zarówno brygadzista pracujący na linii produkcyjnej, menedżer kierujący zespołem handlowców, dyrektor ministerialnego departamentu, jak i menedżer wyższego szczebla w międzynarodowej korporacji. Modele zachowań mogą być adaptowane do określonych sytuacji, bez względu na profil czy wielkość firmy.

Leadership Toolbox

Innowacyjne autorskie know-how

Leadership Toolbox

Koncepcja kierowania ludźmi Leadership Toolbox została dwukrotnie — w 2008 i 2010 roku — nagrodzona Medalem Europejskim. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny przy Komisji Europejskiej oraz Business Centre Club tym polskim produktom i usługom, których jakość odpowiada najwyższym standardom europejskim.

Na podstawie koncepcji Leadership Toolbox prowadzimy szkolenia z kierowania ludźmi.

Założenia Leadership Toolbox zostały szerzej opisane w książce „Leadership Toolbox. Narzędzia nowoczesnego menedżera”, wydawnictwo MT Biznes 2019.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o koncepcji Leadership Toolbox, zapraszamy do lektury, zapoznania się z ogólnym opisem treści programowych i kontaktu z nami.

Leadership Toolbox