Aktualne wyzwania menedżerskie

Serdecznie zapraszamy na panel dyskusyjny, podczas którego będziemy analizować przyczyny rosnącego zainteresowania szkoleniami przywódczymi w Polsce. W dyskusji jako paneliści wezmą udział przedstawiciele koncernu Philips oraz Ministerstwa Obrony Narodowej.

Panel odbędzie się 16 października – drugiego dnia Kongresu Kadry – i rozpocznie się o godzinie 12:35. Panel poprowadzi Jacek Smura – Prezes Kontekst HR.

W trakcie dyskusji postaramy się odnaleźć odpowiedź na postawione w temacie panelu pytanie: przywództwo czy zarządzanie? Jako firma oferująca zaawansowane szkolenia przywódcze uważamy, że czas twardych, wszystkowiedzących wodzów, których kompetencje mierzy się liczbą zwycięskich bitew, zadanych ran i zdobytych medali minął bezpowrotnie. Nadchodzi czas mistrzów i przewodników. Ich wartość określi stosunek do ludzi – umiejętność stwarzania warunków do pełnego wykorzystania zdolności i możliwości każdego pracownika z osobna i wszystkich razem. Czy polski rynek HR będzie zmierzał w tym właśnie kierunku?

Podczas panelu zaprezentowane będę efekty szkoleń przywódczych, jakie mamy przyjemność prowadzić m.in. dla koncernu Philips oraz MON. Szkolenia te realizowane są w oparciu o nasza autorską koncepcję Leadership Tool Box.

Dodatkowe informacje o panelu i Kongresie Kadry