Jesienno-zimowe HR web meetingi

HR web meeting to wyjątkowe 120 minut dla HR business partnerów, dyrektorów, menedżerów i specjalistów HR! To czas na dyskusję, wymianę pomysłów z praktykami HR i znalezienie inspiracji do pracy.

Proponujemy Państwu w najbliższym czasie trzy spotkania z cyklu HR web meetingów:

  1. 26 listopada (czwartek) w godz. 14.00–16.00 pt. „Jak w obecnych czasach planować i realizować usługi rozwojowe w świecie wirtualnym? Praktyczne przykłady”
  2. 14 grudnia (poniedziałek) w godz. 14.00–16.00 pt. „Leadership online, czyli jak rozwijać umiejętności menedżerskie”
  3. 13 stycznia (środa) w godz. 14.00–16.00 pt. „Nowe wyzwania dla HR. Podsumowanie roku 2020 i nowa perspektywa roku 2021”

Serdecznie zapraszamy na najbliższy HR web meeting pt. „Jak w obecnych czasach planować i realizować usługi rozwojowe w świecie wirtualnym? Praktyczne przykłady”, który obędzie się 26 listopada (czwartek) w godz. 14.00–16.00.

Nasze spotkanie rozpocznie studium przypadku – wystąpienie pani Elżbiety Cieślakowskiej, która opowie o projekcie realizowanym dla 70 osób w firmie Toyota Motor Poland.

Poszukamy odpowiedzi na pytania:

  • Czym różnią się od siebie poszczególne formy rozwojowe online (m.in. webinary, warsztaty interaktywne, szkolenia, lekcje e-learningowe, projekty hybrydowe, indywidualne projekty rozwojowe)?
  • Jakie są cele i efekty każdej z form rozwojowych realizowanych online?
  • Jak je planować i dobierać? 
  • Jak nimi zarządzać?
  • Jakie kompetencje są potrzebne, aby je prowadzić?

Zachęcamy do podzielenia się swoimi doświadczeniami, posłuchania, jak to robią inni i uporządkowania wiedzy o onlinowych metodach rozwijania pracowników.

Mailowe zgłoszenia udziału w tym HR web meetingu przyjmuje do 20 listopada (piątek) Agnieszka Więckowska pod adresem e-mail: agnieszka.wieckowska@konteksthr.pl