Kontekst HR na rynku brytyjskim

Kontekst HR jest pierwszą, polską firmą szkoleniową na rynku brytyjskim!

Profesjonalizm i elastyczność firmy Kontekst HR zostały docenione kolejny raz. Firma wygrała przetarg na organizację szkoleń w fabrykach Toyoty w Wielkiej Brytanii. Szkolenia dla kilkuset pracowników Toyota Motor United Kingdom rozpoczęły się na początku kwietnia.

Kontekst HR współpracuje z firmą Toyota Motor Manufacturing Poland od 2004 roku. Szkolenia m.in. z zakresu kierowania pracownikami i motywowania są bardzo dobrze oceniane przez uczestników, dlatego TMMP w Polsce zarekomendowała firmę Kontekst HR fabrykom w Wielkiej Brytanii. W celu sprawdzenia oferty firmy, pracownicy Toyota Motor UK odpowiedzialni za proces szkoleniowy, przyjechali do Polski, gdzie obserwowali metodykę prowadzenia szkoleń. Potem podczas przetargu wybrali Kontekst HR i podpisali kontrakt na prowadzenie szkoleń dla montowni samochodów w Derby Wielkiej Brytanii. Współpraca obejmuje szkolenia z zakresu komunikacji i kierowania ludźmi dla liderów zespołów wszystkich poziomów zarządzania w TMUK – od brygadzistów do dyrektorów. Jesteśmy dumni z tego, że zostaliśmy wybrani spośród innych, brytyjskich firm szkoleniowych. Taki wybór klienta najlepiej świadczy o jakości oferowanych przez nas usług. Rozpoczynamy w ten sposób projekt szkoleniowy zaplanowany na najbliższe pięć lat. Prowadzenie szkoleń w Wielkiej Brytanii i to dla tak wymagającej organizacji jak Toyota to ogromne wyzwanie.

Trenerzy Kontekst HR przed rozpoczęciem szkolenia, zapoznali się z procesem produkcji i pracą na linii produkcyjnej, po to aby zaproponować pracownikom program szkolenia jak najbardziej przystający do specyfiki ich pracy. Dokładne poznanie warunków pracy oraz specyfiki Klienta jest jedną z podstawowych metod pracy trenerów i konsultantów Kontekst HR.

Kontekst HR jest również jedyną firmą szkoleniową, która pracuje dla Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu oraz Toyota Motor Industries Poland w Jelczu-Laskowicach.