Nominacja do nagrody Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej

Kontekst HR otrzymał nominację Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej  do nagrody Firma Roku 2007 w kategorii Business Class.

Dowiedzieliśmy się, że nominację zawdzięczamy dotychczasowemu sukcesowi naszej firmy na rynku brytyjskim, co w ostatnich dniach zostało przypieczętowane otworzeniem spółkiKontekst HR UK Ltd. z siedzibą w Derby (region East Midlands). Spółka ta wchodzi w skład pierwszej polskiej grupy firm szkoleniowych o zasięgu międzynarodowym, jaką stała się nasza firma.

Jednym z głównych czynników, który zadecydował o nominowaniu nas do nagrody jest sukces odniesiony we współpracy z naszym kluczowym klientem brytyjskim – koncernem TOYOTA. Zauważono również utrzymanie wysokiej dynamiki rozwoju firmy, czego dowodem jest nasza obecna ekspansja na rynek ukraiński.

Ceremonia wręczenia nagród Firma Roku 2007 odbędzie się 23 kwietnia podczas 4 Dorocznej Konferencji Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej, która będzie miała miejsce w Warszawie w hotelu Novotel.

Pragniemy również nadmienić, że firma Kontekst HR została jednym z partnerów merytorycznych wspomnianej już konferencji.

Więcej informacji o konferencji i nagrodzie Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej