Oceny naszych szkoleń

Każde szkolenie Kontekst HR kończy się ankietą ewaluacyjną. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie oceny – zarówno za te pozytywne jak i krytyczne. W 2007 roku praca naszych konsultantów została oceniona średnio na 4,81 w 5 stopniowej skali ocen – oceniało nas 4868 uczestników szkoleń. Zdarza się, że poza ankietą uczestnicy wysyłają nam dodatkową ocenę e-mailem. Jedną z takich ocen cytujemy poniżej.

„Witam,
Jestem managerem jednej z wiodących instytucji finansowych na rynku. W dniach 1-2 lipca miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu „Sztuka przekonywania i mediacji” prowadzonym przez Mariusza Bonka. Szkolenie było na najwyższym poziomie i w przesympatycznej atmosferze. Towarzystwo znakomite, prowadzący wyjątkowy!

Sztuka przekonywania i mediacji w przekazie Mariusza wywarła na mnie ogromne wrażenie i jest bardzo praktycznym doświadczeniem, które wykorzystam z sukcesem w relacjach w życiu zawodowym i prywatnym. Lepsze relacje to wyższa jakość życia i lepszy świat.

Dajecie ludziom coś naprawdę ważnego!

Jeszcze raz dziękuję i gorąco pozdrawiam

E.K.”

Zachęcamy, aby dzielić się z nami opiniami o szkoleniach Kontekst HR – nie tylko na ankietach ewaluacyjnych wypełnianych na zakończenie szkolenia, ale także kilka dni, czy tygodni po jego zakończeniu. Raz jeszcze dziękujemy za wszystkie zgłaszane nam opinie, uwagi i sugestie.