Odebraliśmy nominację Firma Roku 2007

Podczas uroczystej gali IV Konferencji Polsko-Brytyjskiej Izby Handlowej zostały wręczone nominacje i nagroda w konkursie Firma Roku 2007.

Do nagrody nominowane były następujące firmy: MC Kontrakty Budowlane, American Express, Atkins Polska, Euromost Polska, Kontekst HR, Waterman International oraz Wardyński i Wspólnicy sp.k. Tytuł Firmy Roku 2007 przekazano na ręce MC Kontrakty Budowlane. Kontekst HR znalazł się w zaszczytnym gronie firm wyróżnionych.

Konferencja odbywała się w dniach 23-24 kwietnia 2007 roku w warszawskim hotelu Novotel. Nagrody wręczyli wiceminister gospodarki Paweł Poncyljusz oraz David Thomas przewodniczący Rady Dyrektorów Brytyjsko Polskiej Izby Handlowej (BPCC), który powiedział „W 15 roku działalności BPCC, w którym Izba została uhonorowana po raz trzeci z rzędu nagrodą najlepszej Izby Brytyjskiej w Europie Kontynentalnej, przyznawane przez nas nagrody nabierają nowego, międzynarodowego znaczenia.”

Jesteśmy szczęśliwi, że po zaledwie rocznej obecności na rynku brytyjskim znaleźliśmy się w tak zaszczytnym gronie i zostaliśmy zauważeni i wyróżnieni przez konkursowe jury. Warto nadmienić, że w jego skład weszli nie tylko przedstawiciele Izby, ale także niezależni eksperci zewnętrzni.

Czujemy się zaszczyceni i z dodatkową energią podejmujemy kolejne działania, których celem jest umocnienie marki Kontekst HR na rynku brytyjskim.

Kontekst HR w czasie konferencji pełnił rolę partnera merytorycznego panelu dyskusyjnego pod tytułem: „Human capital”. w dyskusji dotyczącej  przyczyn masowej emigracji zarobkowej Polaków i recepty na jej zatrzymani reprezentował nas Prezes Zarządu – Jacek Smura. W czasie konferencji po raz pierwszy w Polsce zaprezentowaliśmy nasz nowy, dynamiczny model przywództwa „Leadership Tool Box”.

Na naszym stoisku targowym nawiązywaliśmy również nowe kontakty biznesowe z firmami polskimi i brytyjskimi.

Więcej informacji o konkursie na stronie BPCC