Perspektywy HR 2015

Serdecznie zapraszamy na cykl otwartych konferencji biznesowych Perspektywy HR 2015, których organizatorem jest Wydawnictwo Wolters Kluwer oraz firma BPSC. Kontekst HR International Group ma zaszczyt pełnić funkcję partnera merytorycznego tego wydarzenia.

Tematem przewodnim tegorocznego cyklu będzie dział HR, który po kryzysie może ponownie rozwinąć skrzydła, stać się silniejszym partnerem dla biznesu i podążać za najnowszymi trendami. Będziemy poruszać szereg zagadnień dotyczących:

wyzwań i prezentacji dobrych praktyk organizacji działających w zmiennym otoczeniu biznesowym w obszarach HR;

rekrutacji talentów do organizacji;

trendów na rynku pracy;

nowoczesnych narzędzi wykorzystywanych w HR;

wyzwań w obszarze rozwoju i skuteczności firm;

możliwości stojących przed osobami planującymi swoją ścieżkę kariery.

Konferencje Perspektywy HR 2015 odbędą się w pięciu miastach Polski i będą najważniejszym spotkaniem lokalnych liderów HR:

18 listopada w Krakowie,

19 listopada w Katowicach,

20 listopada we Wrocławiu,

25 listopada w Gdańsku,

26 listopada w Poznaniu,

2 grudnia w Warszawie.

Jeden z tematów poruszanych podczas konferencji brzmi „Budowa zaangażowania w firmie kluczem do sukcesu”. O tym, jak technika powoli traci na znaczeniu i nie różnicuje już firm w wystarczający sposób, a technologia sama w sobie nie daje szans na zwycięstwo, zaś nowym źródłem przewagi konkurencyjnej na powrót stają się ludzie, będą mówić prelegenci Kontekst HR International Group: Jacek Smura, Robert Bokacki i Mariusz Bonk.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczegóły znajdują się na stronie internetowej http://www.perspektywyhr.pl/

Zapraszamy serdecznie!