Świętujemy 10-lecie Kontekst HR International Group

W tych dniach upływa właśnie 10 rocznica powstania Kontekst HR International Group. O minionej dekadzie napisaliśmy kilka artykułów wspomnieniowych. Postanowiliśmy także zorganizować Forum 10-lecia Kontekst HR International Group.

22 listopada w Warszawie spotkaliśmy się, aby wspólnie z klientami podsumować nasze dokonania i spojrzeć w przyszłość. Oprócz wystąpienia zarządu Kontekst HR International Group wysłuchaliśmy także gości specjalnych.

W ciągu 10 lat istnienia Kontekst HR International Group współpracowaliśmy z wieloma organizacjami – to ponad 200 klientów instytucjonalnych. Ale na Forum wystąpili prezesi 3 szczególnych organizacje. Szczególnych, bo współpracujących z nami od jesieni 2003 roku. To nasi pierwsi klienci! Dlatego jest dla nas ogromnym zaszczytem, że zgodzili się dla nas wystąpić i opowiedzieć o ich spojrzeniu na ludzki kontekst biznesu:

W trakcie imprezy odbyła się loteria charytatywna (organizator: Fundacja Świętego Mikołaja) i losowanie nagród od sponsora – Hotelu Amax w Mikołajkach. Zebraliśmy 1506 zł 35 gr, które zostaną przeznaczone na stypendia dla dzieci z województwa podlaskiego.

Film z Forum 10-lecia Kontekst HR International Group

Artykuł z rocznicowego cyklu „10 lat Kontekst HR International Group”