Wyślij elektroniczną kartkę świąteczną

Fundacja Świętego Mikołaja, od 17. lat wspierająca edukację i rozwój niezamożnej młodzieży, w tym roku zaprasza do wysyłania wyjątkowej kartki świątecznej. Specjalnie dla podopiecznych Fundacji kolędę „Przybieżeli do Betlejem” zaśpiewał zespół PECTUS, któremu towarzyszą stypendyści Fundacji Świętego Mikołaja. W nagraniu wzięli też udział muzycy Opery Kameralnej w Warszawie, a całość zaaranżował nieoceniony Andrzej Borzym.

Wstępną wersję  muzycznej kartki świątecznej można zobaczyć tu:

Fundacyjna elektroniczna kartka kolędowa pozwala na personalizację życzeń i umieszczenie zdjęcia swojego lub osoby, do której wysyłana jest kartka w filmie. Jest to możliwe dzięki specjalnej aplikacji.

Dochód z dystrybucji kartki w całości jest przeznaczony na program Stypendia św. Mikołaja, który wspiera rozwój i edukację młodych talentów z całej Polski. Pomóżcie Ani spełnić marzenie o studiach na medycynie, a Kubie o treningach siatkarskich!

Zainteresowanych zakupem kartki prosimy o kontakt z Anią Gryżewską z Fundacji Świętego Mikołaja: anna.gryzewska@mikolaj.org.pl, tel. 692 671 679.

Więcej informacji o Fundacji Świętego Mikołaja na stronie

Autor: Katarzyna Jedlińska z Fundacji Świętego Mikołaja