Digitalizacja w HR

Tematem HR lunch meetingu, który odbędzie się w Warszawie 20 czerwca 2013 r. będzie automatyzowanie procesów HR-owych. Spotkanie poprowadzi Anna Gruszka, HR Generalist Philips Poland.

Digitalizacja to z jednej strony szansa na przewartościowanie priorytetów w HR, a z drugiej powód do obaw, by najbardziej ludzka funkcja nie straciła kontaktu z ludźmi. Jeśli można na wzór portali społecznościowych zoptymalizować proces pozyskiwania talentów – co w niektórych organizacjach można już zaobserwować – to dlaczego nie sięgnąć również po inne procesy HR-owe? Czy i na ile można zautomatyzować procesy transakcyjne HR? Jak z łatwością przeprowadzić dużą populację poprzez regularny proces? A może da się zarządzać kilkoma procesami ze wspólnej bazy?”.

Zapraszamy do rozmowy o dobrych i lepszych rozwiązaniach, które mogą ułatwić zarządzanie w ramach funkcji HR. W programie między innymi prezentacja „Digitalizacja w HR i dyskusja moderowana.

Zgłoszenia dyrektorów i menedżerów HR przyjmujemy za pośrednictwem www.hrlunchmeeting.pl

Tegoroczny cykl HR lunch meetingów „Innowacyjny HR. Philips dzieli się nowatorskimi i sprawdzonymi rozwiązaniami w HRM” organizujemy wspólnie z firmą Philips w Polsce i redakcją miesięcznika „Personel i Zarządzanie”.

Pozostałe terminy i miejsca spotkań:

Gdańsk, 19 września 2013 r.: „Zarządzanie kompetencjami”,

Wrocław, 26 września 2013 r.: „Etyka w biznesie”,

Łódź, 17 października 2013 r.: „Agencja pracy tymczasowej – usługodawca czy partner?”.

Partnerzy medialni:
Partnerem społecznym jest Fundacja Świętego Mikołaja.