HR lunch meeting w Lublinie

„Jak inwestować w ludzi, zwiększając efektywność przedsiębiorstwa?” to temat przewodni HR lunch meetingu, na który zapraszają Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, redakcja miesięcznika „Personel i Zarządzanie” oraz firmy „Bon Appetit” i Kontekst HR International Group. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Lublin.

Konferencja odbędzie się 18 czerwca 2014 r. w Lublinie, a jej celem jest dyskusja o nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu wsparcia kompetencyjnego i żywieniowego pracownika, które bezpośrednio przekładają się na efektywność biznesu i wyniki firm.

W czasie konferencji przewidziane są wystąpienia ekspertów:

prof. dr hab. Danuta Rosołowska-Huszcz i dr hab. Dariusz Włodarek (oboje z SGGW) – „Jakość żywienia, a sprawność fizyczna i umysłowa pracowników”,

Robert Bokacki (Kontekst HR International Group) – „Jak sprostać hiperkonkurencji?”.

Uczestnikami konferencji będą dyrektorzy personalni największych organizacji Lubelszczyzny i okolic. Udział w konferencji możliwy jest wyłącznie na imienne zaproszenie organizatorów.

W celu zgłoszenia chęci udziału w HR lunch meetingu należy wypełnić kartę zgłoszeniową, która dostępna jest na stronie www.hrlunchmeeting.pl. Po otrzymaniu wypełnionego formularza, organizatorzy kontaktują się w celu potwierdzenia uczestnictwa.

Udział w HR lunch meetingu jest bezpłatny. W zamian prosimy o dobrowolne wpłaty na rzecz naszego Partnera Społecznego – Fundacji Świętego Mikołaja (zbiórka pieniędzy w trakcie spotkania).

Zapraszamy!