Inspirujące rozwiązania

Szukasz inspiracji, które rozkwitną w Twojej głowie nowymi pomysłami?

Szukasz ciekawych ludzi, którzy dadzą Ci nowy impuls do działania?

Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi?

Zapraszamy Cię na HR lunch meeting 2015

pod hasłem „INSPIRUJĄCE ROZWIĄZANIA”

Spotykamy się:

  • 20 października 2015 r. we Wrocławiu,
  • 24 listopada 2015 r. w Warszawie.

Od 2009 roku Kontekst HR International Group organizuje, wspólnie z miesięcznikiem „Personel i Zarządzanie”, cykl spotkań dyskusyjnych pod nazwą HR lunch meeting na temat najważniejszych wyzwań Human Resource Management. Zorganizowaliśmy do tej pory kilkadziesiąt konferencji w: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Rzeszowie, Krakowie, Łodzi i Kijowie (Ukraina). Wzięło w nich udział ponad 800 dyrektorów i menedżerów personalnych z Polski i zagranicy. Naszymi gośćmi specjalnymi byli m.in. prezesi Philipsa, Jabila czy Pfleiderera, dyrektorzy personalni Toyoty, Philipsa, NKT Cables, Moniera Braas, PPG Industries, Axtone’a, Dovisty, Delphi, Hortexu i wielu innych.

Idea

HR lunch meeting to spotkanie praktyków z praktykami połączone z dyskusją. Prezesi firm, dyrektorzy, menedżerowie personalni i menedżerowie operacyjni dzielą się sprawdzonymi rozwiązaniami, których celem jest jeszcze lepsze wykorzystanie potencjału ludzi w biznesie.

Naszą ambicją jest stworzenie przestrzeni niczym nieskrępowanej dyskusji o najważniejszych wyzwaniach, przed którymi stoi współczesny HR, wymiana pomysłów i wzajemna inspiracja, promowanie najciekawszych rozwiązań z zakresu Human Resource Management.

Projekt przeznaczony jest dla dyrektorów i menedżerów personalnych, dla których wartością jest ciągłe doskonalenie się, uczenie się od siebie nawzajem oraz dzielenie się pomysłami.

Program spotkania

13.00-13.15 sesja networkingowa
13.15-14.30 75 minut inspiracji, czyli wystąpienia gości specjalnych
14.30-15.30 dyskusja moderowana
15.30-16.00 wspólny lunch i dyskusje w mniejszym gronie

Co wyróżnia HR lunch meeting?

  • kameralna formuła – w każdym spotkaniu uczestniczy nie więcej niż 25-30 osób;
  • praktyczne case studies – zaproszeni goście prezentują nowe trendy w obszarze HR, dzielą się przykładami innowacyjnych i skutecznych rozwiązań;
  • benchmarking w obszarze HR – możliwość podpatrywania i uczenia się od najlepszych;
  • niczym nieskrępowana dyskusja – zapewniamy miejsce na dyskusję i wymianę poglądów między uczestnikami;
  • lunch i sesja networkingowa – to spotkanie w gronie dyrektorów i menedżerów HR z różnych branż;
  • możliwość podzielenia się swoim doświadczeniem na łamach „Personelu i Zarządzania”.

W celu zgłoszenia chęci udziału w HR lunch meetingu należy wypełnić kartę zgłoszeniową, która dostępna jest na stronie www.hrlunchmeeting.pl. Po otrzymaniu wypełnionego formularza, organizatorzy kontaktują się w celu potwierdzenia uczestnictwa.

Udział w HR lunch meetingu jest bezpłatny. W zamian prosimy o dobrowolne wpłaty na rzecz naszego Partnera Społecznego (zbiórka pieniędzy w trakcie spotkania).