Konstancin dla Beaty

30 czerwca (w godz. 11-17) na terenie Parku Zdrojowego w Konstancinie-Jeziornie spotkamy się na pikniku rodzinnym. Czekać tam będzie wiele aktywności, w które włączyć się mogą całe rodziny – dzieciaki, rodzice i koniecznie dziadkowie.

Dzięki przychylności Burmistrza Konstancina, Konstancińskiego Domu Kultury, GOSiR-u i CKR-u (w którym pracuje Beata), a przede wszystkim zaangażowaniu wielu ludzi dobrej woli, będzie to impreza na dużą skalę!

Charakter imprezy zakłada aktywny udział uczestników, dlatego zapraszamy w wygodnych strojach i sportowych butach. Zacznijmy aktywnie wakacje!

Program rekreacyjny to między innymi: różnorodne zajęcia fitness (np. zumba, trening wzmacniający, również dla osób z problemami z kręgosłupem), spacer nordic wal king, trening karate dla początkujących (zajęcia poprowadzi kadra konstancińskiego Klubu Karate Kyokushin IPPON), specjalne zajęcia ruchowe dla seniorów, atrakcje dla dzieci – zabawy i gry, malowanie buziek, puszczanie baniek, dmuchany zamek do zjeżdżania, tor przeszkód i czytanie bajek.

Również program realizowany na scenie Amfiteatru będzie bardzo interesujący – już dziś zapraszamy na pokazy tańca Egurrola Dance Studio. Imprezę poprowadzi Krzysztof Ziemiec, a wystąpią prawdziwe gwiazdy, które charytatywnie włączyły się w naszą inicjatywę; już dziś obecność potwierdzili Kayah z Marcinem Wyrostkiem, Rafał Brzozowski i Filip Siejka!!!

W trakcie pikniku przeprowadzona zostanie kwesta, której celem jest zebranie funduszy na ratowanie Beaty.

Strona pikniku

Te osoby, które nie będą mogły być z nami 30 czerwca w Konstancinie, zapraszamy do pomocy pani Beacie poprzez specjalną stronę http://www.beatajalocha.pl