Kontekst HR się liczy

2011 to był dobry rok! Dla Polski, bo mimo obaw, jej PKB wzrósł o ponad 4,2%. Dla Polaków, ponieważ pierwszy raz w historii średnia płaca przekroczyła 4 tysiące złotych (szkoda, że brutto, ale i to dobre).

A jak było w przypadku Kontekst HR International Group? Także znakomicie! Rok 2011 był najlepszy w całej historii naszej firmy. Tak się ucieszyliśmy tym faktem, że postanowiliśmy się policzyć. Co nam wyszło z wyliczeń? Poznajcie kluczowe liczby 2011 roku.

4,62

to średnia ocena wszystkich szkoleń przeprowadzonych przez Kontekst HR International Group w roku 2011 (w pięciopunktowej skali ocen). Oznacza, że 92,5% uczestników naszych szkoleń (w sumie to było 7.308 osób) oceniło nasze szkolenia na piątkę. Nasi konsultanci zostali ocenieni jeszcze wyżej. Ich średnia nota to 4,89!!!

6

HR lunch meetingów zorganizowaliśmy dla naszych klientów w roku 2011, a więc dokładnie tyle, ile losuje się kul w Lotto. Wzięło w nich udział 136 osób. W podsumowującym cykl HR lunch meetingów VI Forum Kontekst HR w Warszawie uczestniczyło niemal stu dyrektorów i menedżerów HR z całej Polski.

8

lat w roku 2011 skończył Kontekst HR International Group. Ósemka jest liczbą magiczną. Oznacza siłę, rozmach, potęgę. Ludzie pod jej wpływem wykazują dużą energię, pragnienie osiągnięcia sukcesu. Ósemka jest godna zaufania i przyjacielska. Jest zrównoważona i wytrzymała. Jeśli coś sobie postanowi, na pewno to osiągnie. Do nas pasuje jak ulał!

72

jest liczbą godzin szkoleń wewnętrznych przypadającą na jednego konsultanta i pracownika Kontekst HR International Group (9 dni szkoleniowych na osobę). To oznacza, że 4% czasu pracy w roku 2011 poświęciliśmy na uczenie się i rozwój.

95

dokładnie tyle w procentach (Customer Opinion Index) wyniósł wynik Kontekst HR International Group w niezależnym badaniu przeprowadzonym przez Obserwatorium Zarządzania w ramach programu Firma Przyjazna Klientowi. To najlepszy wynik satysfakcji klientów osiągnięty przez firmę w badaniu w roku 2011. Dziękujemy! I obiecujemy, że w 2012 roku będziemy się starać jeszcze bardziej!

1.238

dni szkoleniowych zrealizowaliśmy w minionym roku. To oznacza, że w ciągu jednego roku przepracowaliśmy w sumie trzy lata, cztery miesiące, trzy tygodnie i dwa dni. Prawdziwie stachanowski wynik.

4.095

tyle kilogramów materiałów szkoleniowych przenieśli konsultanci Kontekst HR International Group w ubiegłym roku. Słyszałem kiedyś taką zagadkę: w jaki sposób jeden człowiek może przenieść słonia z miejsca na miejsce? Odpowiedź: kawałek po kawałku. Wiem! Okropne! Nie popieramy ćwiartowania słoni. Ale teraz wiemy, że rzeczywiście można przenieść słonia własnymi rękami. 4 tony waży przeciętnie słoń indyjski, a więc jednego słonia mamy już przeniesionego. Najlepiej wiedzą o tym dziewczyny z naszego biura…

7.901

osób wzięło udział w szkoleniach prowadzonych przez Kontekst HR International Group. Gdyby wszyscy uczestnicy naszych szkoleń ustawili się jeden obok drugiego, to ludzki łańcuch osiągnąłby długość 4.200 m; a jeśli metry zamienimy na kilometry, to otrzymamy odległość z Warszawy do Kabulu.

12.700

osób odwiedziło nasze strony WWW.konteksthr.pl. Regularnie nasz newsletter „W kontekście HR” czyta 897 osób. Gdyby te 12.700 zamienić na kilometry, to moglibyśmy pojechać na wakacje do Buenos Aires. I tego życzymy sobie i wszystkim naszym klientom w 2012 roku.