Nowa książka Roberta Bokackiego

38% badanych przeczytało w 2018 roku co najmniej jedną książkę – tak mówi raport w sprawie czytelnictwa w Polsce przygotowany przez Bibliotekę Narodową: https://www.bn.org.pl/aktualnosci/3497-stan-czytelnictwa-w-polsce—pelny-raport-do-pobrania.html. Tzw. czytelników intensywnych (czyli osób, które czytają 7 i więcej książek rocznie) jest 9%. Nie będziemy tutaj rozważać, czy to mało, czy dużo. Ale chcemy zaznaczyć, że tegoroczna statystyka może ulec zmianie na lepsze dzięki książce Roberta St. Bokackiego pt. „Leadership Toolbox. Narzędzia nowoczesnego menedżera”.

To lektura obowiązkowa każdego, kto kieruje zespołem, nieważne, czy w wielkiej korporacji, czy w lokalnym stowarzyszeniu. A takich ludzi są w Polsce tysiące! Opisane w książce techniki przydatne będą w pracy każdego lidera. Dlaczego? Przytoczmy inne badania – tym razem firmy Kelly, które pokazują, że aż 60 proc. pracowników uważa, że największy wpływ na ich motywację ma bezpośredni przełożony. A to oznacza, że kompetencje przywódców są decydujące dla efektywności pracowników.

Co wyróżnia książkę Roberta?

Jej największą zaletą jest jej praktyczny charakter. Wszystkie prezentowane w tej publikacji techniki można zastosować natychmiast w praktyce. Są proste i niemiłosiernie skuteczne. A dodatkowo zostały przedstawione w łatwej do przyswojenia formie studiów przypadków. I jeszcze jedna zaleta: wszystkie studia przypadków zostały nagrane w formacie MP3 i są dostępne do ściągnięcia ze strony wydawnictwa.

Książkę, dostępną w dobrych księgarniach, wydał MT Biznes.

A oto jedna z recenzji, która pojawiła się w internecie:

https://www.books4business.pl/leadership-toolbox/