Lean – zmiana kulturowa nie tylko na produkcji

Tematem spotkania w Philips Lighting Poland w Pile 23 maja 2013 r. będzie sposób wdrażania zmiany organizacyjnej z wykorzystaniem filozofii lean. HR lunch meeting poprowadzi Agnieszka Pypeć, HR Country Manager Philips Poland.

„Może się wydawać, że lean dotyczy wyłącznie obszarów produkcyjnych. Pokażemy Państwu, w jaki sposób wdrażamy zmiany w całej naszej organizacji, posługując się leanem zarówno w działach produkcyjnych, jak i wspierających, np.: HR, logistyka czy jakość. W krótkiej prezentacji podzielimy się doświadczeniami w dążeniu do poziomu perfekcyjnej organizacji poprzez stopniową i nieustającą eliminację marnotrawstwa we wszystkich aspektach działalności, a wszystko po to, aby maksymalnie spełnić oczekiwania klientów. Wykorzystujemy każdy gram inteligencji naszych pracowników, co oznacza, że nie tylko głowy menedżerów, ale całej załogi biorą udział w tym ciągłym przedsięwzięciu. Jak przeprowadzić zmianę? Jak zyskać akceptację pracowników? Jak osiągnąć sukces? Na te i inne pytania uzyskają Państwo odpowiedź podczas HR lunch meetingu w Pile”.

W programie między innymi prezentacja Lean – zmiana kulturowa nie tylko na produkcji”, dyskusja moderowana oraz wizyta w fabryce.

Zgłoszenia dyrektorów i menedżerów HR przyjmujemy za pośrednictwem www.hrlunchmeeting.pl

Tegoroczny cykl HR lunch meetingów „Innowacyjny HR. Philips dzieli się nowatorskimi i sprawdzonymi rozwiązaniami w HRM” organizujemy wspólnie z firmą Philips w Polsce.

Pozostałe terminy i miejsca spotkań:

  • Warszawa, 20 czerwca 2013 r.: „Digitalizacja w HR”,
  • Gdańsk, 19 września 2013 r.: „Zarządzanie kompetencjami”,
  • Wrocław, 26 września 2013 r.: „Etyka w biznesie”,
  • Łódź, 17 października 2013 r.: „Agencja pracy tymczasowej – usługodawca czy partner?”.

Partnerzy medialni
Partnerem społecznym jest Fundacja Świętego Mikołaja.