Medal Europejski dla koncepcji Leadership Tool Box – po raz drugi!

W środę, 17 listopada w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej odebraliśmy Medal Europejski za nowatorską koncepcję kierowania ludźmi Leadership Tool Box podczas uroczystego finału XXI edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów i Usług.

Organizatorami konkursu są Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli.

W tej edycji medale przyznano 153 firmom. Nagroda ma niezależny, ekspercki charakter i cieszy się szerokim uznaniem w kręgach biznesu. Zgodnie z ideą Medalu wyróżnione zostały produkty i usługi, których jakość odpowiada standardom europejskim. Nominowana usługa (lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp.

Po raz pierwszy Medal Europejski otrzymaliśmy w 2008 roku, w XVI edycji. Ponowne wyróżnienie jest potwierdzeniem wysokiej pozycji na rynku Kontekst HR International Group i jego know-how. Leadership Tool Box z powodzeniem wdrażaliśmy na rynku brytyjskim, stale oferujemy go w Polsce, a od roku zapoznajemy z nim klientów na Ukrainie i w Rosji. Nasza koncepcja jest łatwa w zastosowaniu we wszystkich branżach i sektorach rynku. Jej cecha charakterystyczna to praktyczność, ponieważ jest przeznaczona do codziennych działań menedżerów w celu zwiększenie efektywności ludzi w biznesie.

Z opisem Leadership Tool Box można zapoznać się podczas szkoleń Kontekst HR International Group lub czytając nasze wydawnictwa: „Human management, czyli jak kierować ludźmi… po ludzku” (Warszawa 2006) i „Leadership Tool Box. Ludzki kontekst przywództwa” (Warszawa 2008).