Nowy adres biura Kontekst HR

„Jeżeli robisz to, co łatwe, twoje życie będzie trudne. Jeśli robisz to, co trudne, twoje życie będzie łatwe” – Les Brown.

Zmiany, zmiany, zmiany… To magiczne słowo dzisiejszych czasów. Jeśli je polubimy, będzie dobrym zaklęciem. Jeśli nie, będziemy tracić energię na frustracje i stać w miejscu.

Kontekst HR International Group od początku hołduje zasadzie, że działania, które podejmujemy, zawsze kreowane są przez pryzmat klienta, jego potrzeb i oczekiwań. Te zmieniają się w zależności od wielu czynników, np. sytuacji w organizacji klienta czy otoczenia rynkowego.

Podążając za zmianami, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu lokalizacji biura. Każdy, kto przeprowadzał się, wie, jak wiele wyzwań niesie za sobą taka decyzja. Mnóstwo formalności, konieczność koordynacji wielu działań, szczegółowe planowanie i niespodzianki, które pomimo wszystko się zdarzają.

Na pewno jednak wysiłek wart jest późniejszego poczucia, że jesteśmy w miejscu, które będzie lepiej dostosowane do realizacji wyzwań stojących przed nami.

Nowe miejsce to nowy początek, nowa energia. Zmiany, choć wymagają od nas wysiłku, są potrzebne i przynoszą nam nowe perspektywy!

Już od lipca zapraszamy do naszego nowego biura. Pozostajemy w warszawskim Wilanowie.

Prosimy Państwa o uaktualnienie naszego adresu w swoich zasobach:
Kontekst HR Polska Sp. z o.o.
ul. Syta 102 A m. 1
02-987 Warszawa
www.konteksthr.pl/kontakt

Znajdź nas na mapie