Numer 1 w rankingu PHILIPS

Po raz drugi z rzędu Kontekst HR został uznany przez koncern PHILIPS za najlepszą firmę szkoleniową w Polsce. Ocena dotyczyła szkoleń realizowanych w 2006 roku.

W rankingu wzięto pod uwagę 14 firm szkoleniowych, które świadczyły usługi szkoleniowe dla różnych spółek koncernu PHILIPS w Polsce. Dostawców oceniano na podstawie 16 kryteriów. Były to m.in.: jakość oferowanych programów szkoleniowych, wartość wykorzystywanego know-how, elastyczność na potrzeby Klienta, rozwój trenerów, atrakcyjność finansowa oferty, oceny szkoleń dokonane przez uczestników, skuteczność wspierania procesu uczenia się uczestników szkoleń oraz ciągłe doskonalenie oferty. Firma Kontekst HR uzyskała w rankingu najwyższą ocenę i wyprzedziła 13 konkurentów.

Otrzymane wyróżnienie traktujemy jako wielki sukces oraz impuls do dalszego doskonalenia oferty i poziomu świadczonych usług. Dzięki przyznanej nagrodzie mamy jednocześnie poczucie, że obrany przez nas kierunek rozwoju jest właściwy. Przynosi on naszemu Klientowi satysfakcję i daje powody do wyróżniania nas na tle prężnie działającej konkurencji.

Serdecznie dziękujemy za nagrodzenie nas w tegorocznym rankingu. Deklarujemy jednocześnie, że nie spoczniemy na laurach i z jeszcze większym zapałem będziemy podnosić jakość naszych usług szkoleniowych, doradczych i coachingowych.

Nagroda została wręczona 19 czerwca podczas uroczystości zorganizowanych przez Philips General Purchasing w Hotelu Jan III Sobieski w Warszawie. Podczas uroczystości mieliśmy okazję serdecznie podziękować koncernowi Philips – jednemu z naszych kluczowych Klientów – za docenienie i wyróżnienie nas. Zaprezentowaliśmy nasze osiągnięcia z ostatnich miesięcy oraz ambitne plany na najbliższą przyszłość.

Z koncernem Philips współpracujemy od początku działalności Kontekst HR. Mamy przyjemność szkolić kadry menedżerskie w spółkach Philips w Pile, Pabianicach, Kętrzynie, Warszawie, Łodzi i Bielsku-Białej.

Pozostałe firmy, które poddane zostały ocenie w rankingu Philips za 2006 rok to: Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego, Yes Consensus Sp. z o.o., Armado, Komputer Sernice Suport S.A., Francuski Instytut Gospodarki Sp. z o.o., Intex Sp. z o.o., Lang LTC, MPM prodAction Sp. z o.o., Centrum Edukacji i Doradztwa EGO, Umbrella Consulting Sp z o.o., Centrum Edukacji Logistycznej Sp. z o.o., L 2 Language Consulting Sp z o.o., BDO Numerica Sp z o.o.