Ostatnio w naszym HR Business Partner Clubie

Już od dwóch lat prowadzimy nowoczesny portal wiedzy: HR Business Partner Club. Jest on przeznaczony dla naszych lojalnych klientów i ich pracowników.

Dbamy o to, aby przynajmniej raz w miesiącu zamieszczać nowe wpisy w formie m.in. filmów, e-booków, audiobooków, artykułów i prezentacji slajdów. W klubie zamieszczamy także całe artykuły naszych konsultantów, które publikowane są w prasie branżowej (przede wszystkim miesięczników „Personel i Zarządzanie” oraz „Personel Plus”).

Członkowie HR Business Partner Clubu mają dostęp do materiałów edukacyjnych, które gromadzimy w trzech obszarach tematycznych: przywództwo, sprzedaż i efektywność osobista.

W dziale „Przywództwo” zamieszczamy wiedzę z zakresu m.in.: przywództwa, kierowania ludźmi, motywowania, myślenia biznesowego, zarządzania zmianą, zarządzania strategicznego. Ostatnio wzbogaciliśmy zasoby tego działu o materiały pt. „Kaizen”, „Praktyczne wskazówki dotyczące uprawniania i usamodzielniania”, „Co przeszłość mówi o przyszłości”, „Przywództwo – zaproszenie do podróży” oraz „O motywowaniu i stacjach benzynowych”.

W dziale „Sprzedaż” zamieszczamy wiedzę z zakresu m.in.: sprzedaży, obsługi klienta i negocjacji. Niedawno zamieściliśmy materiał pt. „Sprzedaż oferty wartości”.

W dziale „Efektywność osobista” zamieszczamy wiedzę z zakresu m.in.: komunikacji, sztuki prezentacji, wystąpień publicznych, asertywności, zarządzania czasem, zarządzania stresem i zarządzania konfliktem. Nowości w tym dziale to: „O dojrzałości menedżerskiej”, „Różne oblicza stresu”, „Narzędzia psychometryczne”, „Gdzie jest mój czerwony guzik?”, „Remedium na stres” i „Samorozwój”.

Jeśli jesteś członkiem HR Business Partner Clubu kliknij  Jeśli chcesz zostać członkiem HR Business Partner Clubu, zapoznaj się z regulaminem i skontaktuj się z nami .