To był rok! To będzie rok! „W kontekście HR. Rocznik 2013-2014”

Zwykle początek roku sprzyja podsumowaniom i planowaniu przyszłości. To taki czas, kiedy zastanawiamy się, co nam się udało zrealizować z naszych marzeń, co chcemy zrobić w najbliższym czasie. A ja zachęcam do zapoznania się z naszym rocznikiem „W kontekście HR 2013-2014”. To wydawnictwo jest z jednej strony podsumowaniem ważnych spraw HR-u, a z drugiej snuciem HR-owych marzeń i przewidywaniem wyzwań najbliższej przyszłości.

W roczniku znajdziemy między innymi artykuły dotyczące systemów ocen, konfliktów w organizacji (siła destrukcyjna czy szansa dla organizacji?) czy parę słów w obronie kanapki (ale nie jest to artykuł o zdrowym odżywianiu się). Jest również podsumowanie cyklu HR lunch meetingów „Innowacyjny HR. Philips dzieli się nowatorskimi i sprawdzonymi rozwiązaniami w HRM”, które odbyły się w 2013 roku, jak również teksty dotyczące radzenia sobie w trudnych sytuacjach interpersonalnych czy rozmawianiu językiem żyrafy.

Ten rocznik jest szczególny, bo został wydany w roku 10-lecia istnienia Kontekst HR International Group. Z tego powodu odsłoniliśmy trochę rąbka tajemnicy dotyczącej ludzi związanych z naszą firmą. Można się więc dowiedzieć nie tylko, jak wyglądamy, ale jakie słowa są dla nas ważne i czym się pasjonujemy – kto biega, kto lubi zagadki czy pija espresso machiatto. Kontekst HR International Group to ludzie, a dzięki lekturze rocznika można ich – nas – trochę poznać. Wszak czy nie ludzie są najważniejsi?

Gorąco zapraszam do lektury wersji elektronicznej rocznika „W kontekście HR 2013-2014”.