Twój HR partner w biznesie

Żeby dotrzymać kroku konkurencji, musimy się uczyć. Żeby wyprzedzać konkurencję, musimy się uczyć codziennie. Nie wystarczą już zwykłe szkolenia w systemie in class. Potrzebujemy do nauki zaprząc nowoczesne rozwiązania informatyczne, aby być na bieżąco z najnowocześniejszą wiedzą. Komputery, tablety i smarfony dają nam w tym zakresie niemal nieograniczone możliwości.

Oddajemy do Państwa rąk nowoczesny portal wiedzy: HR Business Partner Club. Jest on przeznaczony dla naszych lojalnych klientów i ich pracowników.

Teraz wystarczy tylko wejść na stronę klubu, zalogować się, aby zanurzyć w świecie użytecznej i podanej w nowoczesnej formie wiedzy. Konsultanci Kontekst HR International Group dzielą się z Państwem swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami; podpowiadają, jak rozwiązywać najtrudniejsze problemy, doradzają, w jaki sposób wykorzystać pojawiające się szanse; odpowiadają na nurtujące Państwa pytania.

HR Business Partner Club to portal, który:

 • ułatwia dostęp do najnowocześniejszej wiedzy dotyczącej przywództwa i kierowania ludźmi, sprzedaży, obsługi klienta, negocjacji i efektywności osobistej;
 • umożliwia uczenie się codziennie, w dowolnym miejscu, o dowolnej porze dnia i nocy;
 • daje możliwość uczenia się w sposób, który jest najbardziej atrakcyjny i najtrafniej dopasowany do indywidualnych preferencji użytkownika;
 • jest atrakcyjną pomocą w przyswajaniu nowej wiedzy,
 • wspiera motywację do ciągłego doskonalenia się.

Z HR Business Partner Club możemy uczyć się tak, jak lubimy – nie musimy ruszać się z domu, dezorganizować swojego życia i pracy. Wiedza, której potrzebujemy jest na wyciągnięcie ręki.

W ramach pakietu korzyści członkowie HR Business Partner Club otrzymują:

 • 8-10 razy w roku: dostęp do materiałów edukacyjnych w wersji elektronicznej (artykuły, case studies, e-booki, audiobooki, szkolenia wideo itp.);
 • 2-3 razy w roku: wydawnictwa – książki, roczniki, remindery w postaci materiałów drukowanych, nagrań audio i wideo, możliwość uczestnictwa w webinarach itp.;
 • raz w roku: możliwość uczestnictwa w HR lunch meetingach i innych konferencjach organizowanych przez Kontekst HR International Group.

Materiały edukacyjne dotyczą trzech obszarów tematycznych:

 • przywództwo: przywództwo, kierowanie ludźmi, motywowanie, myślenie biznesowe, zarządzanie zmianą, zarządzanie strategiczne itp.;
 • sprzedaż: sprzedaż, obsługa klienta, negocjacje itp.;
 • efektywność osobista: komunikacja, sztuka prezentacji, wystąpienia publiczne, asertywność, zarządzanie czasem, zarządzanie stresem, zarządzanie konfliktem itp.

Świat mknie do przodu i nie czeka na maruderów. Kiedyś było tak, że to duzi zjadali małych. Dzisiaj to szybcy zjadają wolnych. Ci, którzy zostają w tyle, są sobie sami winni.

Klienci Kontekst HR International Group, dzięki dostępowi do portalu HR Business Partner Club, mogą ciągle być w przodzie, parę kroków przed konkurencją!