„Żelazny” Robert

W poniedziałek, 13 lutego 2012 r., w Teatrze 6. piętro, odbyła się uroczysta Gala Jubileuszowa z okazji 100-lecia Szpitala Św. Zofii w Warszawie, podczas której Robert St. Bokacki otrzymał honorowy tytuł Przyjaciela Szpitala. To zaszczytne wyróżnienie odebrały jeszcze 2 inne osoby: Jurek Owsiak i Jolanta Hibner oraz firma Nivea Polska.

Z ust pana Wojciecha Puzyny, Dyrektora Szpitala wygłoszona została następująca laudacja:

Wiceprezes Zarządu i konsultant w Kontekst HR International Group. Jest autorem projektów szkoleniowych i konsultingowych z zakresu: przywództwa, kierowania ludźmi, motywowania, zarządzania zmianami, zarządzania przez cele, zarządzania zespołem, rozwiązywania problemów, kreatywnego myślenia, coachingu i wielu, wielu innych. Od 2004 roku pracuje jako coach kadry menedżerskiej. Od ponad 6 lat prowadzi sesje strategiczne dla Zespołu zarządzającego Szpitalem św. Zofii, doskonale zna specyfikę służby zdrowia, pomaga rozwiązywać bieżące problemy. Wypracowane z Jego pomocą cele i zadania operacyjne pomagają budować Szpital jako jednostkę nowoczesną i wyróżniającą się na tle innych. On i Jego współpracownicy służą radą i pomocą także po zakończonych wspólnych projektach. Pan Robert Bokacki to osoba z charyzmą i ogromną wiedzą o zarządzaniu organizacją. Można powiedzieć także że, jest ambasadorem marki „Żelazna”.

A sam wyróżniony tak komentuje to wydarzenie:

„Zofia, święta i męczennica Kościoła, żyjąca na przełomie pierwszego i drugiego wieku w Rzymie, miała trzy córki: Wiarę, Nadzieję i Miłość. Te trzy wartości od zawsze są źródłem siły Szpitala św. Zofii, a dzisiaj decydują o jego przewagach nad innymi szpitalami ginekologiczno-położniczymi w Polsce. Nowatorska koncepcja szpitala kameralnego, bezpiecznego i rodzinnego, doskonały zespół fachowców, nowoczesny sprzęt i najnowsze technologie medyczne – to wszystko sprawia, że ten Szpital jest miejscem wyjątkowym.

To wielki zaszczyt, móc pracować dla ludzi, których się ceni i podziwia oraz organizacji, w którą się wierzy. Tak jest w przypadku mojej współpracy ze Szpitalem św. Zofii. Jeszcze raz dziękuję przyznania mi tytułu Przyjaciela Szpitala. Jestem wzruszony i zaszczycony. Dziękuję po stokroć!!!”.

Cały Kontekst HR International Group dołącza się do podziękowań dla Dyrekcji i Pracowników Szpitala, a Robertowi gorąco gratulujemy i cieszymy się razem z nim!

Więcej informacji o tytule „Przyjaciel Szpitala”

http://www.szpitalzelazna.pl/100lecie/przyjaciele-szpitala