Biznes + elastyczność + HR

Elastyczność biznesu to wyzwanie, przed którym stoi HR. Ale co to konkretnie znaczy? Jak musi zmienić się HR, aby sprostać temu zadaniu? O tym będziemy dyskutować podczas trzeciej edycji HR lunch meetingów.

HR wchodzi w nową erę. Nie wszyscy o tym wiedzą, ale chyba każdy czuje, że świat HR, który znamy, powoli odchodzi w niepamięć. Wzrastająca konkurencja na rynku i związana z nią konieczność ograniczania kosztów musi wywrzeć swoje piętno na obszarze zarządzania kapitałem społecznym firm. Drogi są dwie: albo udowodnimy niezbędność działów personalnych w uelastycznianiu biznesów, dla których pracujemy, albo czeka nas outsourcing niemal wszystkich funkcji kadrowych. Jak pisał Karol Darwin „Przetrwanie niekoniecznie przypada w udziale najsilniejszym, ale temu, to potrafi najlepiej zaadaptować się do zmieniających „się okoliczności”.

Firmy, aby być ciągle konkurencyjne, muszą znaleźć własny sposób na dostosowanie się do ciągle zmieniających się warunków rynkowych. Prościej, szybciej, taniej, lepiej – to cztery hasła wyznaczające zwykle drogę do sukcesu.

Jak efektywnie wykorzystać najważniejszy kapitał każdej organizacji – ludzi? Jak zmierzyć się z wielopokoleniowością organizacji; zwłaszcza w momencie, gdy na rynek pracy wkracza pokolenie Y? Jak z korzyścią dla firmy wyławiać i rozwijać talenty? Jak zidentyfikować, rozwijać i zachować kluczowe kompetencje dla firmy? Jak wspierać zmiany w kulturze organizacji? Jak zapewnić firmie elastyczną politykę personalna?

Zapraszamy Państwa do aktywnej i praktycznej dyskusji o najpilniejszych wyzwaniach HR!!!

Spotykamy się w sześciu miastach Polski:

5 kwietnia – Gdańsk,

10 maja – Kraków,

7 czerwca –Wrocław,

13 września – Rzeszów,

4 października – Poznań,

25 listopada –VI Forum KHR – Warszawa.

Uczestnictwo w HR lunch meetingach jest bezpłatne. W zamian prosimy o udział w zbiórce pieniędzy, którą w trakcie spotkań przeprowadzi nasz Partner Społeczny – Fundacja Świętego Mikołaja.

Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji na http://hrlunchmeeting.pl/

Do zobaczenia wkrótce!