HR lunch meetingi 2018

Szukasz inspiracji, które rozkwitną w twojej głowie nowymi pomysłami? Szukasz ciekawych ludzi, którzy dadzą nowy impuls do działania? Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi?

Zapraszamy na HR lunch meetingi 2018 pod tytułem „Budowanie organizacji przyszłości. W jaki sposób HR może wzmacniać wartości w kulturze organizacyjnej firmy nastawionej na rozwój”.

Spotykamy się 16 listopada w Warszawie. UWAGA: W związku z ustawowym ogłoszeniem 12 listopada dniem wolnym od pracy termin HR lunch meetingu we Wrocławiu został przeniesiony na 26 listopada.

Wypracuj rozwiązania, które sprawdzą się w twojej organizacji!

Wszystko wokół nas się zmienia. To, czy nam się to podoba, czy nie, nie ma większego znaczenia. Świat – a wraz z nim biznes – zmienia się bez naszej zgody. Mamy dwie możliwości: albo dostosować się do tych zmian, albo współtworzyć przyszłość. My w Kontekst HR wybieramy tę drugą opcję i wiemy, że tego samego wyboru codziennie dokonują nasi klienci. Dlatego warto się spotkać i porozmawiać o tym, w jaki sposób HR może wspierać budowanie organizacji przyszłości i jak może uczestniczyć w tworzeniu przewagi konkurencyjnej swoich firm.

Program spotkania
12.00-12.15 – sesja networkingowa
12.15-13.00 – praktyczne studia przypadków
13.00-14.30 – praca warsztatowa
14.30-15.00 – wspólny lunch i dyskusje

Uczestnicy HR lunch meetingu wezmą udział w unikatowym badaniu perspektyw czasowych Philipa Zimbardo.

Czym jest HR lunch meeting?
HR lunch meeting to trzygodzinne spotkanie praktyków z praktykami. Prezesi firm, dyrektorzy, menedżerowie personalni i menedżerowie operacyjni dzielą się sprawdzonymi rozwiązaniami, których celem jest jeszcze lepsze wykorzystanie potencjału ludzi w biznesie. Naszą ambicją jest stworzenie przestrzeni niczym nieskrępowanej dyskusji o najważniejszych wyzwaniach, przed którymi stoi współczesny HR, wymiana pomysłów i wzajemna inspiracja, promowanie najciekawszych rozwiązań z zakresu Human Resource Management.

Dla kogo jest HR lunch meeting?
HR lunch meeting przeznaczony jest dla dyrektorów i menedżerów personalnych, dla których wartością jest ciągłe doskonalenie się, uczenie się od siebie nawzajem oraz dzielenie się pomysłami.

HR lunch meeting to:

  • kameralna formuła – w każdym spotkaniu uczestniczy nie więcej niż 25-30 osób,
  • warsztatowa forma pracy,
  • praktyczne studia przypadków – zaproszeni goście prezentują nowe trendy z obszaru HR, dzielą się przykładami innowacyjnych i skutecznych rozwiązań,
  • benchmarking w obszarze HR – możliwość podpatrywania i uczenia się od najlepszych,
  • niczym nieskrępowana dyskusja – zapewniamy miejsce na dyskusję i wymianę poglądów między uczestnikami,
  • lunch i sesja networkingowa – to spotkanie w gronie dyrektorów i menedżerów HR z różnych branż.

Udział w konferencji możliwy jest wyłącznie na imienne zaproszenie organizatorów. W celu zgłoszenia chęci udziału w HR lunch meetingu należy wypełnić kartę zgłoszeniową, która dostępna jest na stronie www.hrlunchmeeting.pl. Po otrzymaniu wypełnionego formularza, skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie w celu potwierdzenia uczestnictwa.

Udział w HR lunch meetingu jest bezpłatny. W zamian prosimy o dobrowolne wpłaty (zbiórka pieniędzy do puszki w trakcie spotkania) na leczenie podopiecznej fundacji Kawałek Nieba – chorej na glejaka Karoliny Marcinkowskiej .

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy do śledzenia bieżących informacji o HR lunch meetingu we Wrocławiu i w Warszawie za pośrednictwem facebookowych stron wydarzenia.