Nowoczesna, praktyczna i w małych porcjach

Świat zmienia się tak szybko, że wciąż musimy uczyć się nowych rzeczy. Jeszcze wczoraj zgłębialiśmy tajniki obsługi smartfonów, a dziś nie potrafimy sobie wyobrazić, że kilka lat temu w ogóle ich nie było.

Ale dziś brak czasu i natłok informacji powodują, że – paradoksalnie – uczenie się nie jest łatwiejsze. Stąd ważne jest znalezienie źródeł rzetelnej wiedzy, pozwalających szybko, w dowolnym miejscu i czasie rozwijać nowe kompetencje.

Dla wszystkich ambitnych i poszukujących w kwietniu 2017 roku uruchomiliśmy w mediach społecznościowych kanały edukacyjne Kontekst HR International Group. Dbamy o to, by wiedza przekazywana przez naszych konsultantów była nowoczesna, użyteczna i, co najważniejsze, podawana systematycznie w małych, łatwych do przyswojenia porcjach.

Jeśli szukasz naprawdę krótkich i motywujących informacji, śledź nasz profil na Instagramie.
Facebook Nieco dłuższe materiały znajdziesz na naszym profilu facebookowym: filmy, linki do naszych artykułów i cotygodniowe motywujące cytaty. Ale nie tylko. Tutaj także przekazujemy relacje z naszych szkoleń, zdradzamy firmowe ciekawostki i polecamy interesujące lektury.
Nasze filmy publikowane przynajmniej raz w tygodniu (na pewno w poniedziałki!) odnajdziesz też na YouTube’ie.
LinkedIn A już wkrótce planujemy otwarcie naszego profilu na LinkedInie.

Z nami możesz uczyć się codziennie, wykorzystując smartfon, laptop, tablet lub komputer.

Najłatwiej wejść na nasze profile w mediach społecznościowych, klikając odpowiednie ikonki znajdujące się w prawym dolnym rogu strony startowej www.konteksthr.pl.

Zapraszamy! Rozwijaj się z nami!