Pięć lat Kontekst HR Polska

Niedawno minęło 5 lat od powstania spółki Kontekst HR Polska. Za nami już podsumowania, a przed nami – wyzwania związane z realizacją planów oraz marzeń połączonych nierozerwalnie ze szkoleniami, doradztwem i coachingiem. Wierzymy, że we współpracy z naszymi Klientami będziemy mogli się nadal rozwijać.

Jesteśmy dumni, z naszych osiągnięć – z rozwoju zespołu trenerskiego, z działania na trzech rynkach europejskich, z rozszerzenia zakresu naszych usług…

Ale te dokonania nie byłyby możliwe, gdyby nie nasi Klienci. Dlatego też w ostatnich dniach przesłaliśmy na ręce naszych Klientów symboliczny upominek – tzw. wahadło „Newtona”.

Od kwietnia jest ono jednym z elementów naszego wizerunku. Nie traktujemy go jedynie jako pokazu praw fizyki – prawa zachowania pędu i energii kinetycznej podczas sprężystego zderzenia kul. Dlaczego? Ponieważ podobnie, jak kulki dynamicznie oddają sobie energię i przekazują ją dalej, tak Kontekst HR rozwija się dzięki współpracy z Klientami, którzy stanowią dla nas cenny impuls zmian; a z kolei my staramy się wspierać Klientów w utrzymywaniu wysokiej dynamiki rozwoju.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim naszym Klientom za dotychczasową, owocną współpracę i liczymy, że będzie się ona nadal rozwijać.