Usługodawca czy partner?

Ostatnie spotkanie z cyklu „Innowacyjny HR. Philips dzieli się nowatorskimi i sprawdzonymi rozwiązaniami w HRM” odbędzie się w Łodzi, 17 października 2013 r. pod hasłem: „Agencja pracy tymczasowej – usługodawca czy partner?”.

Spotkanie poprowadzi Ewa Latkowska, dyrektor personalna Philips Lighting Poland Oddział w Pabianicach.

„Żyjemy w epoce nieustannych zmian wywołanych globalizacją, pojawiającymi się kryzysami gospodarczymi oraz rozwojem nowych technologii. Firmy, aby odpowiedzieć na nowe wyzwania, muszą wdrażać zmiany w sposobach funkcjonowania, komunikacji czy relacji biznesowych. Dlatego tradycyjna rola działów personalnych, polegająca tylko na zapewnieniu zasobów do realizacji celów firmy, w obecnych czasach już nie wystarcza do efektywnego prowadzenia biznesu. Menedżerowie personalni powinni rozwijać nowe kompetencje, aby odpowiadać na potrzeby organizacji. Rośnie popyt na menedżerów personalnych, którzy z jednej strony dobrze znają procesy HR-owe i zasady funkcjonowania swojej firmy, z drugiej zaś są personalnymi wirtuozami, z łatwością wyszukującymi nowe rozwiązania wspierające biznes. Nasz ostatni HR lunch meeting odpowie na pytania: czy budowanie z inną firmą relacji biznesowych opartych na partnerstwie może się opłacić, czy agencja pracy tymczasowej jest tylko źródłem tymczasowych rąk do pracy, jak można wspólnie zrealizować projekt, w którym oszczędności nie wynikają z redukcji stawek bądź marży? I wreszcie, czy współpraca z taką agencją ma tylko sens biznesowy, czy może również pozytywnie wpływa na zaangażowanie pracowników?”.

Zapraszamy na HR lunch meeting w Łodzi, aby poznać praktyczne case study dotyczące współpracy z agencją pracy tymczasowej. Zapraszamy do rozmowy o dobrych i lepszych rozwiązaniach, które mogą ułatwić zarządzanie w ramach funkcji HR. W programie między innymi prezentacja „Agencja pracy tymczasowej – usługodawca czy partner?” i dyskusja moderowana, która jest inspirującą platformą do wymiany doświadczeń w zakresie budowania relacji biznesowych.

Zgłoszenia dyrektorów i menedżerów HR przyjmowane są za pośrednictwem www.hrlunchmeeting.pl.

Tegoroczny cykl HR lunch meetingów „Innowacyjny HR. Philips dzieli się nowatorskimi i sprawdzonymi rozwiązaniami w HRM” organizujemy wspólnie z firmą Philips w Polsce i redakcją miesięcznika „Personel i Zarządzanie”.

Partnerzy medialni:
Partnerem społecznym jest Fundacja Świętego Mikołaja.