Zapraszamy do Wrocławia i Warszawy

Dyrektorów i menedżerów personalnych zapraszamy na HR lunch meetingi 2018 pod tytułem „Budowanie organizacji przyszłości. W jaki sposób HR może wzmacniać wartości w kulturze organizacyjnej firmy nastawionej na rozwój”.

Robert Bokacki i Mariusz Bonk zachęcają do wzięcia udziału w naszych jesiennych minikonferencjach.

Spotykamy się 16 listopada w Warszawie. UWAGA: W związku z ustawowym ogłoszeniem 12 listopada dniem wolnym od pracy termin HR lunch meetingu we Wrocławiu został przeniesiony na 26 listopada.

Alicja Wycisk-Kaleta, Senior HR Director Pratt & Whitney Polska, członek zarządu w Pratt & Whitney Rzeszów i Hamilton Sundstrand Polska, opowiem, dlaczego firma Pratt & Whitney chce być organizacją uczącą się, jak pracuje nad kulturą organizacyjną, od czego zaczęto i co się wydarzyło, jaka jest rola HR-u w takiej zmianie i czy zmianę kultury można mierzyć. Wystąpienie nosić będzie tytuł „Zmiana kultury organizacyjnej – moda czy realna potrzeba?”.

Wojciech Paruzel, dyrektor operacyjny i członek zarządu firmy Diehl Controls Polska, opowie o wdrażaniu zmian w oparciu na szerokiej autonomii pracy oraz założeniach turkusowych organizacji. Wystąpienie nosić będzie tytuł: „Zmiany w kierunku organizacji turkusowych w jednym oddziale globalnej organizacji. Czy to jest możliwe?”.

Sławomir Postek, doktor nauk społecznych w dziedzinie psychologii, nauczyciel akademicki na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Opowiem, w jaki sposób postrzegamy przyszłość i jaki ma on wpływ na teraźniejszość, odnosząc się do koncepcji perspektyw czasowych prof. Philipa Zimbardo.

Beata Morkowska-Krzciuk, dyrektor HR w firmie Hydro Extrusion Poland podzieli się refleksjami na temat tworzenia nowej kultury organizacyjnej firmy produkcyjnej w obliczu zmian właścicielskich i organizacyjnych. Opowie o wyzwaniach, które stanęły przed firmą podczas jednoczenia różnych kultur organizacyjnych wokół tych samych wartości i celów, aby osiągać ponadprzeciętne rezultaty. Wystąpienie nosić będzie tytuł: „Cienie i blaski tworzenia nowej kultury organizacji”.

Dr Monika Kwiecińska i Tomasz Zawadzki opowiedzą o wykorzystaniu badania MindSonar w biznesie.

Udział w konferencji możliwy jest wyłącznie na imienne zaproszenie organizatorów. W celu zgłoszenia chęci udziału w HR lunch meetingu należy wypełnić kartę zgłoszeniową, która dostępna jest na stronie www.hrlunchmeeting.pl. Po otrzymaniu wypełnionego formularza, skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie w celu potwierdzenia uczestnictwa.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy do śledzenia bieżących informacji o HR lunch meetingu we Wrocławiu i w Warszawie za pośrednictwem facebookowych stron wydarzenia.