Budowanie organizacji przyszłości – HR web meeting

Jak będą wyglądały firmy za 5 czy 10 lat? Jaka będzie rola HR-u? Czym HR przyszłości będzie różnił się od HR-u, który znamy dziś?

W listopadzie 2018 roku spotkaliśmy się aby dyskutować o tych zagadnieniach na HR lunch meetingach:

Teraz chcemy podzielić się wnioskami z tamtych dyskusji.

Od lat spotykamy się z klientami na minikonferencjach pod nazwą HR lunch meeting. Uczestnicy tych spotkań zawsze podkreślali, że poruszane przez nas tematy są niezwykle aktualne i interesujące, zwykle jednak nie starczało czasu na ich pogłębienie.

Dlatego postanowiliśmy, że od 2019 roku uruchomimy nową formułę wymiany wiedzy i doświadczeń pod nazwą HR web meeting. Będą to webinarowe spotkania HR-owe.

Dlaczego warto w nich wziąć udział? Co najmniej z czterech powodów:
1) będziesz mieć dostęp do nowoczesnej i wartościowej wiedzy oraz inspirujących studiów przypadków,
2) interaktywna forma da ci możliwość brania udziału w dyskusji dzięki obecności na czacie,
3) możesz wziąć udział w spotkaniu bez względu na to, gdzie jesteś (jedynym ograniczeniem jest dostęp do internetu),
4) web meeting trwa tylko godzinę, a ty nie musisz wychodzić z pracy, dojeżdżać, a przede wszystkim nie musisz szukać miejsca parkingowego w centrum miasta (?).

Zapraszamy na HR web meeting „Budowanie organizacji przyszłości. W jaki sposób HR może wzmacniać wartości w kulturze organizacyjnej firmy nastawionej na rozwój”, który odbędzie się już 21 stycznia o godz. 12 w formule transmisji live na Facebooku i YouTubie.

Aby wziąć udział w HR web meetingu, wejdź 21 stycznia o godz. 12 na naszą stronę na Facebooku lub YouTubie  i oglądaj transmisję live.

Pamiętaj, HR web meeting trwać będzie godzinę (od godz. 12 do godz. 13), a wiedzę, którą zdobędziesz, możesz wykorzystywać przez całe życie!

Do zobaczenia!