Innowacyjny HR

Warto dyskutować. Zwłaszcza, kiedy naszymi rozmówcami są świetni fachowcy w branży HR. A niewątpliwie do najlepszych należą menedżerowie personalni koncernu Philips. I warto czerpać z doświadczeń innych. Zwłaszcza, kiedy te doświadczenia są jednymi z najbogatszych na świecie. A rozwiązania personalne stosowane w Philipsie należą do najlepszych i najbardziej innowacyjnych.

Zapraszamy dyrektorów i menedżerów HR do wzięcia udziału w piątej już edycji HR lunch meetingów. Tym razem spotkania będą miały charakter szczególny, ponieważ obok redakcji miesięcznika „Personel i Zarządzanie” naszym partnerem będzie firma Philips. Goście specjalni spotkań – dyrektorzy personalni koncernu Philips w Polsce – podzielą się nowatorskimi i sprawdzonymi rozwiązaniami w obszarze Human Resource Management, które stawiają Philips wśród najlepszych firm na świecie. Po raz pierwszy Philips podzieli się swoimi sekretami z dyrektorami i menedżerami personalnymi firm w Polsce!

Na cykl „Innowacyjny HR – Philips dzieli się nowatorskimi i sprawdzonymi rozwiązaniami w HRM” składa się 5 regionalnych spotkań:

  • 23 maja 2013 r. w Pile: Lean – zmiana kulturowa nie tylko na produkcji. Gościem specjalnym będzie Agnieszka Pypeć (Country HR Manager Poland Philips).
  • 20 czerwca 2013 r. w Warszawie: Digitalizacja w HR. Gościem specjalnym będzie Anna Gruszka (HR Generalist Philips Poland).
  • 19 września 2013 r. w Gdańsku: Zarządzanie kompetencjami. Gościem specjalnym będzie Monika Lewandowska (dyrektor personalny Philips Lighting Poland Oddział w Kętrzynie).
  • 26 września 2013 r. we Wrocławiu: Etyka w biznesie. Gościem specjalnym będzie Aurelia Kostecka (HR Manager Philips Lighting Poland Oddział w Bielsku-Białej).
  • 17 października 2013 r. w Łodzi: Agencja pracy tymczasowej – usługodawca czy partner? Gościem specjalnym będzie Ewa Latkowska (dyrektor personalny Philips Lighting Poland Oddział w Pabianicach).

W programie każdego HR lunch meetingu są: praktyczne case study, możliwość uczenia się od najlepszych, 3 godziny aktywnej dyskusji o innowacyjnych rozwiązaniach HR, lunch i sesja networkingowa.

Informacje o HR lunch meetingach pojawiać się będą w miesięczniku „Personel i Zarządzanie” oraz na naszych stronach internetowych i WWW.hrlunchmeeting.pl .

Partnerzy medialni: HRstandardBenefit, praca.pl i pracuj.pl.

Partnerem społecznym jest Fundacja Świętego Mikołaja.