Jesienne przyspieszenie

Wszyscy się zmieniamy i to dobrze. Firmy też. Ważne, by te zmiany przynosiły naszym klientom konkretne, wymierne korzyści. Nadeszła jesień i wielobarwne liście spadają z drzew. A wraz z liśćmi sypią się nowości dla klientów Kontekst HR.

Już wkrótce wiele nowości dla naszych klientów!

Nowy człowiek na pokładzie Kontekst HR
Do naszego zespołu dołączył wyjątkowy człowiek, którego doświadczenie może być wielką wartością dla Państwa organizacji.

 

Nowe programy szkoleniowe: 

Mentoring – nowi pracownicy nie mają się od kogo uczyć, a doświadczeni pracownicy nie mają z kim dzielić się swoimi kompetencjami. Jak rozwiązać ten problem? Jak wykorzystać entuzjazm młodych i doświadczenie dojrzałych pracowników, by osiągać sukces w biznesie?
Myślenie wizualne – Chcesz, aby pracownicy Twojej organizacji stali się tak kreatywni jak Leonardo da Vinci albo Thomas Edison? Chcesz, aby tworzyli pomysły, które zmienią świat? Chcesz, by rozwiązywali nawet najtrudniejsze problemy? Teraz to możliwe!
Share learning – innowacyjność – źródło sukcesów największych organizacji na świecie – nie jest wynikiem pracy genialnych jednostek, ale wynikiem wysiłków dziesiątek, a czasem setek ludzi. Skuteczność innowacjom zapewnia doskonale zorganizowana wymiana wiedzy i doświadczenia ludzi.

Szkolimy po ukraińsku
Zatrudniacie Ukraińców? Chcecie, aby pracownicy zza wschodniej granicy na dobre wpisali się w Waszą organizację, a ich motywacja i jakość pracy rosła? Opracujcie dla nich programy rozwoju i zaoferujcie szkolenia w ich ojczystym języku!

Nowe logo Kontekst HR
Kontekst HR zmienia się dla Państwa, a symbolem tych zmian jest nasze nowe logo. Bo miękkie kompetencje ludzi, przynoszą twarde wyniki firmom!

 

Chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami!