Kontekst 2010 roku

Wydaliśmy pierwszy w historii naszej firmy „Rocznik Kontekst HR 2010”!

Marzyliśmy o tym od 2007 roku, kiedy ukazał się pierwszy numer kwartalnego newslettera „W kontekście HR” (od tego czasu ukazało się już jego 10 numerów). Zmobilizowały nas przygotowania do V Forum Kontekst HR i naszego siedmiolecia, kiedy zastanawialiśmy się w zespole, jak uczcić te wydarzenia – jak pokazać zmianę, która zaszła na rynku i dokonała się w nas, jak zainspirować, zaintrygować, podzielić się doświadczeniami. I wtedy właśnie postanowiliśmy wydać Rocznik Kontekst HR 2010

Znajdziemy w nim: wyniki dyskusji prowadzonych podczas cyklu HR lunch meetingów w 2010 roku (jak HR pracuje na wynik firmy, jakie są marzenia zarządów, jak HR sprawdza się jako ambasador zmian w organizacji…), opisy doświadczeń konsultantów Kontekst HR (ze szkoleń w Wielkiej Brytanii i Rosji, z projektów doradczych, coachingu, z wykorzystania badań do wprowadzania zmian w organizacji, z tworzenia nowoczesnego modelu przywództwa…) i ciekawe inspiracje dla każdego (do zrobienia mapy myśli, ćwiczeń wspierających osiąganie równowagi wewnętrznej, wyliczenia ROI-u, czyli zwrotu z inwestycji w szkolenia).

Co jeszcze? Po prostu nas!

Nakład papierowy tej publikacji jest już wyczerpany. Zapraszamy zatem do lektury wersji elektronicznej Rocznika Kontekst HR 2010.