Leadership toolbox

Sukces Waszej firmy zależy od ludzi. A ludzie – ich wartość, zaangażowanie, kreatywność, elastyczność czy wydajność – głównie od jakości menedżerów i kultury organizacji. Zapewne zależy Wam, aby Wasi menedżerowie umieli stwarzać warunki do pełnego wykorzystania zdolności i możliwości każdego pracownika, aby potrafili motywować ludzi do ciężkiej pracy i osiągania celów organizacji.

Leadership Toolbox® sprawi, że Wasi menedżerowie poczują się mocniejsi, pewniejsi siebie i bardziej zmotywowani. Uwierzą w swoją moc i kompetencje.

Dzięki Leadership Toolbox® Wasi menedżerowie będą osiągać cele, które przed nimi stawiacie, o połowę zmniejszy się liczba problemów z ludźmi, a zwiększy efektywność tak, jak to się stało w Toyota Motor Manufacturing UK w Derby w Wielkiej Brytanii.

To dlatego, że Leadership Toolbox® to:

  • zestaw nowoczesnych narzędzi przewodzenia – prostych do zastosowania i skutecznych w działaniu, które pozwolą każdemu menedżerowi na osiąganie mistrzostwa w niełatwej przecież sztuce kierowania ludźmi;
  • narzędzia, które zostały opracowane na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia w pracy z menedżerami wielu organizacji, z różnych sektorów rynku w Polsce, Wielkiej Brytanii, Rosji i na Ukrainie;
  • narzędzia, które łatwo się nauczyć i łatwo stosować w codziennej pracy;
  • narzędzia z których może korzystać zarówno brygadzista pracujący na linii produkcyjnej, menedżer kierujący zespołem handlowców, dyrektor ministerialnego departamentu, jak i menedżer wyższego szczebla w międzynarodowej korporacji;
  • modele zachowań mogą być adaptowane do określonych sytuacji, bez względu na profil czy wielkość firmy.

Uwaga! Już od najbliższego piątku w dobrych księgarniach znajdziecie książkę Roberta St. Bokackiego pt. „Leadership Toolbox. Narzędzia nowoczesnego menedżera” wydaną przez wydawnictwo MT Biznes.

A jeśli macie do nas pytania lub chcielibyście zamówić szkolenia oparte na koncepcji Leadership Toolbox®, zapraszamy do kontaktu z nami.

Z kolei 21 lutego o godz. 12 zapraszamy na HR web meeting w formule transmisji live na Facebooku i YouTubie, który (a jakże!) poświęcony będzie Leadeship Tolbox – autorskiej koncepcji przywództwa.

O formule naszych webinanarowych spotkań HR-owych piszemy tutaj.

Aby wziąć udział w HR web meetingu, wejdź 21 lutego o godz. 12 na naszą stronę na Facebooku lub YouTubie i oglądaj transmisję live.

Zapraszamy do śledzenia bieżących informacji o HR web meetingu za pośrednictwem facebookowej strony wydarzenia.

Choć HR web meeting trwać będzie ok. 45 minut (od godz. 12 do ok. godz. 12.45), to wiedzę, którą zdobędziesz, możesz wykorzystywać przez całe życie!

Do zobaczenia!