Myślenie wizualne. Jak narysować innowacyjne rozwiązanie

W ubiegłym tygodniu Elon Musk i jego firma SpaceX dokonali czegoś niewiarygodnego, wysyłając w kosmos rakietę zdolną do wyniesienia ludzi na Marsa. Jedno z największych marzeń ludzkości zaczęło się ziszczać.

Za każdym innowacyjnym przedsięwzięciem stoi ktoś, kto potrafi wyobrazić sobie przyszłość. Potrafi nie tylko stawiać pytania, ale przede wszystkim tworzyć zaskakujące rozwiązania.

Chcesz, aby pracownicy Twojej organizacji stali się tak kreatywni jak Leonardo da Vinci, Thomas Edison czy Elon Musk? Chcesz, aby tworzyli pomysły, które zmienią świat? Chcesz, by rozwiązywali nawet najtrudniejsze problemy? Teraz to możliwe!

Świętym Graalem współczesnego biznesu stała się innowacyjność. Poszukiwanie nowych pomysłów jest dziś warunkiem sukcesu małych firm i ogromnych korporacji. W tym wyścigu nie ma srebrnych medali. Zwycięzcy biorą wszystko. Stąd tak ważna jest umiejętność wykorzystywania potencjału tkwiącego w ludziach do kreowania zdumiewających pomysłów. Pracownicy i menedżerowie potrafiący w twórczy sposób rozwiązywać problemy i tworzyć nowe idee są dla każdej organizacji dobrem najcenniejszym.

Dan Roam powiedział kiedyś, że „problemów nie rozwiązują najmądrzejsi, najszybsi czy najsilniejsi. Rozwiązują je ci, którzy widzą nowe możliwości”. A nowe możliwości widzą ludzie, którzy potrafią wydostać się ze świata swoich ograniczeń i wypłynąć na bezkresny ocean kreatywności. I właśnie tym dwóm celom – łamaniu ograniczeń i stymulowaniu twórczego myślenia – podporządkowany jest nasz nowy program.

W ciągu dwudniowego szkolenia pt. „Myślenie wizualne, czyli jak narysować innowacyjne rozwiązanie” nauczymy uczestników, w jaki sposób wykorzystując ołówek i myślenie wizualne, można dostrzec nowe możliwości i stworzyć nowatorskie pomysły. Pokażemy, jak dzięki innowacyjnej metodzie Dana Roama można rozwiązywać nawet najtrudniejsze problemy.

Dlaczego warto? Z metody Dana Roama skorzystały już dziesiątki tysięcy najlepszych menedżerów i najbardziej twórczych pracowników na całym świecie. Teraz Ty i Twoi współpracownicy możecie dołączyć do tego prestiżowego klubu i stać się jednymi z najbardziej kreatywnych ludzi na Ziemi.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu. Z wielką przyjemnością przygotujemy sprofilowany program szkolenia.

Treści programowe szkolenia znajdziesz tu.

Więcej informacji o myśleniu wizualnym znajdziesz w artykule Ewy Prędkiej.