HR lunch meeting o maximum practice

HR lunch meeting Warszawa

Ludzie mogą być dla każdej organizacji trampoliną do sukcesu albo balastem, który ściąga ją na samo dno otchłani. A ponieważ wszyscy o tym wiedzą, poświęcają mnóstwo czasu i pieniędzy, aby rozwijać menedżerów i pracowników. Warsztaty, szkolenia, konferencje, coaching, mentoring – oferta jest bardzo bogata. Ale nie zawsze nawet te najlepiej zaprojektowane programy rozwojowe, przynoszą organizacjom spodziewane efekty. Uczestnicy wracają po szkoleniach do pracy i… działają tak samo, jak do tej pory. Niby wiedzą więcej i więcej potrafią, ale nie mają gotowości bądź siły do zmian.

HR lunch meeting Warszawa
Jacek Smura, HR lunch meeting, Warszawa

Jak poradzić sobie z tym problemem? Jak sprawić, aby każdy program rozwojowy, w którym biorą udział nasi menedżerowie i pracownicy, zmieniał na lepsze otaczającą ich rzeczywistość?

HR lunch meeting Warszawa
Robert St. Bokacki, HR lunch meeting, Warszawa

Poszukiwaniem odpowiedzi na te pytania zajęli się uczestnicy HR lunch meetingu w Warszawie, który odbył się w poniedziałek, 2 marca. Tytuł konferencji brzmiał: „Maximum practice. Jak łączyć rozwój pracowników z tym, co robią w pracy”. Ponad 20 dyskutantów z 15 organizacji dzieliło się swoimi dobrymi praktykami. Pani Angelika Majkowska, HR Manager w firmie Apsys, przedstawiła systemowe rozwiązania, które motywują menedżerów tej firmy do wdrażania do codziennej praktyki poznane podczas warsztatów i szkoleń umiejętności. Pan Marek Huzarewicz, były Prezes Zarządu Philips Polska, mówił natomiast o tym, w jaki sposób menedżerowie, bezpośredni przełożeni uczestników szkoleń mogą mobilizować ich do świadomego doskonalenia swojej pracy.

Hr lunch meeting, Warszawa
HR lunch meeting, Warszawa

To były świetnie wykorzystane trzy godziny. Pojawiło się mnóstwo pomysłów i – co najważniejsze – wiele bardzo konkretnych rozwiązań. Jedna z uczestniczek HR lunch meetingu powiedziała na koniec, że wychodzi z całą listą działań i inspiracji.

A już 30 marca HR lunch meeting zawita do Wrocławia. Zapraszamy!

O koncepcji maximum practice przeczytaj w tym artykule.

Leadership Toolbox, HR lunch meeting, Warszawa
Leadership toolbox, HR lunch meeting, Warszawa

Udział w konferencji możliwy jest wyłącznie na imienne zaproszenie organizatorów. W celu zgłoszenia chęci udziału w HR lunch meetingu należy wypełnić kartę zgłoszeniową, która dostępna jest na stronie www.hrlunchmeeting.pl. Po otrzymaniu wypełnionego formularza skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie w celu potwierdzenia uczestnictwa. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy do śledzenia bieżących informacji o HR lunch meetingu we Wrocławiu za pośrednictwem facebookowej strony wydarzenia.

Kawałek nieba, HR lunch meeting, Warszawa
Karolina Marcinkowska, Kawałek Nieba

Podczas HR lunch meetingu w Warszawie zebraliśmy 360 złotych na pomoc dla Karoliny. Serdecznie dziękujemy!