Maximum practice! HR lunch meeting 2020

Maximum practice! HR lunch meeting 2020

Zapraszamy na spotkania z serii HR lunch meeting 2020 pod tytułem „Maximum practice. Jak łączyć rozwój pracowników z tym, co robią w pracy”.

Szukasz inspiracji, które rozkwitną w twojej głowie nowymi pomysłami? Szukasz ciekawych ludzi, którzy dadzą nowy impuls do działania? Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi?

Spotykamy się:

  • 2 marca 2020 roku o godz. 11 w Warszawie,
  • 30 marca 2020 roku o godz. 11 we Wrocławiu.

Będziemy rozmawiać o tym, w jaki sposób sprawić, by pracownicy przenosili do swojej codziennej pracy w naszych organizacjach umiejętności, wiedzę i nawyki, zdobywane podczas szkoleń, coachingów, konferencji i innych form rozwoju. Chcemy pokazać rozwiązania, które stosują czołowe organizacje na świecie.

O koncepcji maximum practice przeczytaj w tym artykule.

Czym jest HR lunch meeting?

HR lunch meeting to trzygodzinne spotkanie praktyków z praktykami. Prezesi firm, dyrektorzy, menedżerowie personalni i menedżerowie operacyjni dzielą się sprawdzonymi rozwiązaniami, których celem jest jeszcze lepsze wykorzystanie potencjału ludzi w biznesie. Naszą ambicją jest stworzenie przestrzeni niczym nieskrępowanej dyskusji o najważniejszych wyzwaniach, przed którymi stoi współczesny HR, wymiana pomysłów oraz wzajemna inspiracja i promowanie najciekawszych rozwiązań z zakresu Human Resource Management.

Dla kogo jest HR lunch meeting?

HR lunch meeting przeznaczony jest dla dyrektorów i menedżerów personalnych, dla których wartością jest ciągłe doskonalenie, uczenie się od siebie nawzajem oraz dzielenie się pomysłami.

Udział w konferencji możliwy jest wyłącznie na imienne zaproszenie organizatorów. W celu zgłoszenia chęci udziału w HR lunch meetingu należy wypełnić kartę zgłoszeniową, która dostępna jest na stronie www.hrlunchmeeting.pl. Po otrzymaniu wypełnionego formularza skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie w celu potwierdzenia uczestnictwa.

Udział w HR lunch meetingu jest bezpłatny. W zamian prosimy o dobrowolne wpłaty na leczenie podopiecznej fundacji Kawałek Nieba – chorej na glejaka Karoliny Marcinkowskiej.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy do śledzenia bieżących informacji o HR lunch meetingu w Warszawie i we Wrocławiu za pośrednictwem facebookowych stron wydarzenia.