W kontekście HR. Rocznik 2012-2013

„Budowane autorytetu biznesowego”, „Skuteczne rekomendacje rozwojowe”, „Diabeł tkwi w szczegółach…”, Czy wielkość ma znaczenie…”, „Posmakuj zmiany”, „Jak argumentować, by przekonać” – te i inne artykuły znalazły się w wydanym w wersji papierowej roczniku „W kontekście HR 2012-2013”.

Na 80 stronach zamieściliśmy ponad 30 artykułów dotyczących HR-u. Publikację rozpoczyna cykl artykułów podsumowujących HR lunch meetingi. Podczas spotkań z dyrektorami i menedżerami HR, które odbyły się w 2012 r. we Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Warszawie, rozmawialiśmy o najpilniejszych wyzwaniach HR-u – o kompetencjach kluczowych dla organizacji przyszłości, ich mierzeniu i rozwijaniu.

W roczniku znajdują się również artykuły poruszające ważne zagadnienia (co robić, gdy pracownicy nie chcą się szkolić, od czego zależy efektywność i zaangażowanie, czy HR może być strategicznym doradcą zarządów, pokolenia na rynku pracy), opisujące naszą firmę (dlaczego robimy to, co robimy, jakie wprowadziliśmy nowości w ofercie) i zawierające ciekawe inspiracje pomocne w efektywnej pracy (jak się zaprezentować, jak odnieść osobisty sukces, po co jest urlop).

Dzielimy się doświadczeniem (np. w artykule „Przywództwo – cztery zderzenia teorii z praktyką”) i wiedzą z kluczowych dla HR-u dziedzin (np. w artykule „Kultura organizacji a tożsamość pracowników”). I dzielimy się… nami – na zdjęciach można rozpoznać twarze konsultantów, pracowników i członków zarządu Kontekst HR International Group, niektóre w artystyczny sposób całkowicie zmienione:)

Gorąco zapraszam do lektury wersji elektronicznej rocznika „W kontekście HR 2012-2013”.